Survivor Adem Kılıçcı’dan itiraf: Acun Ilıcalı’ya kırgınım

Katarsis’te Gökhan Çınar’ın konuğu milli boksörümüz olan Survivor şampiyonu Adem Kılıççı oldu. Adem Kılıççı Survivor'ın gerçek yüzünü anlatarak "Acun Ilıcalı'ya kırgınım" itirafında bulundu. Survivor Adem sözleriyle gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Gökhan Çınar'ın “Acun Ilıcalı'yı seviyor musun?” sorusuna  Adem ‘in yanıtı:

“Çok… Seviyorum gerçekten. Ama kırgınım biraz… Şey anlamında kırgınım, hayallerini gerçekleştirmiş bir adam Acun ağabey büyük bir rol model. Zamanında ona insanlar muhabirken ‘Sen hiçbir şey yapamazsın' dediklerinde gelip Türkiye'nin medya patronu oldu. Bir nevi dünyanın da medya patronu oldu nerdeyse.

 

PROJEMİ DİNLESEYDİN BARİ…

Ben projemi anlattığımda ona inanmadı ve ‘Batacaksın, paranı ziyan edeceksin' dedi. Acun ağabeyin kafa sürekli 'da, ben projeden bahsediyorum o kapatmaya çalışıyor mevzuyu. Dedim ki ‘Ben senden bir şey istemiyorum, bir dinle bir projeyi anlatayım sana… Bu benim hayalim diyorum, sen gerçekleştirmiş bir adamsın sen yapma bari dedim' ona.

KIRILDIM…

O anlamda bir kırıldım, gitmeme sebeplerimden biri tanesi de o… En azından bana bir umut verebilirdi. Bir şey yapmasan bile ‘Sen yaparsın kardeşim. Yapacaksın inanıyorum, dikkatli ol bak. Bir şey olursa bana haber ver' bunu yapsa yani tamam. Ama hiç umursamadı. Umursamaması benim de bu hayali gerçekleştirmem için daha fazla kamçıladı diyebilirim”

Survivor Adem Kılıçcı’dan itiraf: Acun Ilıcalı’ya kırgınım