Somer Şef’in kendinden 22 yaş küçük aşkı: Aslı Turanlı ile romantik anlar kameralara yansıdı!

Ünlü şef Somer Sivrioğlu, 22 yaş küçük sevgilisi Aslı Turanlı ile samimi halde görüntülendi. Daha önce genç aşkı Pınar için 18 yıllık evliliğini sonlandıran Somer Şef, muhabirlere dönerek "işinizi doğru yapın ne aşkı?" diyerek sitem etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'in jürisi Somer Sivrioğlu yine özel hayatıyla gündemde. Geçtiğimiz yıllarda genç aşkı için 18 yıllık eşini terk eden Somer Şef bu sefer genç bir oyuncuyla yakalandı.

Bir süredir birlikte olduğu Pınar Kızılkaya'yla birlikteliğini “İyi olmak lazım bu hayatta, güzel bakmak lazım mutluluğa, sevene, sevgiye saygı duymak lazım, çünkü o kadar az ki. Biz mutluyuz, seviyoruz, yaşıyoruz. Şükür…” notuyla o dönem duyurarak gündeme gelen Somer Sivrioğlukendisinden 22 yaş küçük Aslı Turanlı ile birlikte görüntülendi

HEM SARILDI HEM ÖPÜŞTÜ

Patronlar Dünyası'ndaki habere göre; 30 yaşındaki oyuncu Aslı Turanlı ve 52 yaşındaki Master Chef jürisi Somer Sivrioğlu sarmaş dolaş yakalanınca gerildi.

Sabah saatlerinde mekandan çıkarak çorbacıya gelen ikili, hem sarıldı hem öpüştü. Aslı Turanlı ağlarken Somer Sivrioğlu onu alnından öperek teselli etti.

Mekandan çıkan ikili magazin muhabirlerine, “İşinizi doğru yapın ne aşkı?” diyerek sitemde bulundu.

Somer Şef’in kendinden 22 yaş küçük aşkı: Aslı Turanlı ile romantik anlar kameralara yansıdı!