q Sıla Türkoğlu’ndan estetik iddialarına sert yanıt – İlk Baskı

Sıla Türkoğlu’ndan estetik iddialarına sert yanıt

Kızılcık Şerbeti dizisinde oynadığı  'Doğa' karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Sıla Türkoğlu'nun eski fotoğrafları sosyal medyada gündem olmuş ve estetik yaptırdığı iddia edilmişti. Güzel oyuncudan estetik açıklaması geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Evrim Alasya, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde hayat verdiği ‘Doğa' karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alan ünlü ismin eski halleri sosyal medyada gündem olmuştu. Yıllar içindeki değişimi dikkat çeken Türkoğlu'nun yaptırdığı iddiaları da gündeme gelmişti.

Bir markanın yüzü olan Sıla Türkoğlu markanın davetinde estetik konusuyla yine gündeme geldi. Estetiği olup olmadığı sorulan güzel oyuncu; “Estetiğim yok arkadaşlar” dedi ve açıklama yaptı.

ESTETİK İDDİALARINA NOKTA KOYDU

Türkoğlu, “Ben bunu biraz düşündüm. Eski fotoğraflar ortaya çıkıyor şimdi orada makyaj yapmayı bilmiyorsun, kendini tanımıyorsun, çok küçüksün, yüzün oturuyor bence tamamen onunla alakalı bir şey. Yani ben öyle düşünüyorum” dedi.

Sıla Türkoğlu’ndan estetik iddialarına sert yanıt