Şeyma Subaşı yeni kitap mı çıkarıyor: ‘Tam zamanı dediler’

Özel hayatı ile sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı yeni kitap çıkarıyor. Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı yorumda kitap hakkında, "Dün arkadaşlarımla paylaştım. Ve onlarda tam zamanı dedi. Başladım bile zaten" ifadelerini kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Son dönemde özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen şimdi de takipçisine verdiği bir yanıtla gündem oldu. yazmaya başladığını söyleyen Subaşı'na “Boşanma yaradı” gibi yorumlar yapıldı.

“ELİNİ BİLE TUTMADIM”

Milliyet'te yer alan habere göre, Şeyma Subaşı'nın adı geçtiğimiz günlerde Formula E CEO'su ile anılmıştı. Hakkında çıkan haberlerinin ardından hesabından açıklama yapan Subaşı “Haberler doğru değil ama şunu haber yapabilirsiniz boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla kimsenin elini bile tutmadım, flörtleşmedim, konuşmuyorum hiç kimseyle alakam yok. Bekar olduğum için herkesle yazacaksınız galiba kızların hiçbir erkek arkadaşı olamıyor normal. Ben de tam tersi kimseyle beraber değilim, bu özel bilgiyi de size vereyim elini bile tutmadım” demişti.

“KİTAP YAZMAYA BAŞLAMALISIN DEMLENMİŞSİN”

Şimdilerde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken Subaşı takipçisine verdiği bir yanıtla gündem oldu. Subaşı'nın elinde kitapla uzandığı bir pozuna takipçisi “Bence kitap yazmaya asıl şimdi başlamalısın. Demlenmişsin” yorumunu yaptı. Şeyma Subaşı ise bu yoruma kayıtsız kalmadı.

Subaşı “Aynı şeyi dün arkadaşlarımla paylaştım. Ve onlarda tam zamanı dedi. Başladım bile zaten” yanıtını verdi. Subaşı, en son ‘Sadece Şeyma' kitabını yayımlamıştı.

Şeyma Subaşı yeni kitap mı çıkarıyor: ‘Tam zamanı dediler’