Şevval Sam’dan ‘dişil enerji’ itirafı

Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, Saba Tümer'in YouTube programına konuk oldu. Şevval Sam'ın dişil enerji itirafı gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Gülbeyaz, Muhteşem Yüzyıl, Kara Kutu, Bodrum Masalı, Yasak Elma ve Yan Oda gibi birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam şimdilerde için çekilen dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Saba Tümer'in YouTube programına konuk olan ünlü isim hayatına dair merak edilenleri anlattı.

Küçükken çok hareketli bir çocuk olduğundan ve kız arkadaşları ile anlaşamadığından bahseden Şevval Sam “Onların kokoş kokoş tavırları beni rahatsız ediyordu. Yıllar sonra nereden bilebilirdim bir moda ikonu olacağımı. Yasak Elma'da yani” dedi.

şevval

Saba Tümer de “Evet ya sen o kadar şeydin ki. Biraz daha böyle… Yalın ayak…” derken sözlerine Şevval Sam dahil oldu ve o cümleyi “başı kabak” diyerek tamamladı.

Tümer; “Zaten hep güzel ve seksiydin ama. Yasak Elma'yla beraber bambaşka oldun” dedi.

Bu durumun hiç farkında olmadığını söyleyen Şevval Sam “Beni mahalle mahalle görmeye gelirlermiş. Yıllar sonra anlatıyorlar tekrar tekrar anlattırıyorum. O zaman farkında değilim. Yasak Elma'daki Ender karakteri beni çok iyileştirdi. Bir kere dişil enerji benim keşfetmem gereken bir şeydi” dedi.

Şevval Sam’dan ‘dişil enerji’ itirafı