Seren Serengil’den cinsellik itirafı! Seda Sayan’ın eşiyle yaş farkını eleştirince gündem oldu

Seren Serengil, özel hayatı ve açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Serengil bu defa Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten'in arasındaki yaş farkını eleştirdi. Serengil'in bu yorumu sosyal medyada tepki çekti. Seren Serengil'in de kendisinden 11 yaş küçük Mustafa Tohma'yla aşk yaşadığı hatırlatıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

şimdi de 'ın evliliği hakkındaki yorumuyla gündem oldu.

Bir süredir Seda Sayan'ı kendisine benzemeye çalışmakla suçlayan Serengil, bir fotoğraf paylaşarak, “Kaşları aynı yaptın, benim doktorlarıma gidip Seren gibi olsun diyorsun. Seren Sayan ya da Seda Serengil olmaya ne gerek var” demişti.

Serengil, bir takipçisinin fotoğrafının altına yaptığı “Seda Sayan boşanıyor mu?” yorumuna “Çocuk çocuğundan küçük zaten, annesi yaşında 67 yaşında kadın. Olacak şey miydi?” diyerek cevap verdi.

'ÇOCUĞUNDAN KÜÇÜK ZATEN...'

Seren Serengil'in bu yorumu sosyal medyanın diline düştü ve kendisine 11 yaş küçük Mustafa Tohma'yla aşk yaşadığı hatırlatıldı. Ayrıca sosyal medyada; “Cinselliğine kadar anlatan kadın diyor”, “Dedi çocuk sevgilisi olan kadın”, “Seren kendi yaşını eksik hesaplıyor” gibi yorumlar yapıldı.

CİNSEL İLİŞKİ İTİRAFI

Seren Serengil Mustafa Tohma'yla yaşadığı ilişkiyi anlatırken “Gerçekten Tohma ile cinsel anlamda bir ilişkimiz yok ama bağlılık var. Benim bir psikoloğa da gitmem gerekiyor” demişti.

Seren Serengil’den cinsellik itirafı! Seda Sayan’ın eşiyle yaş farkını eleştirince gündem oldu