Seda Aktuğlu’dan bomba iddia! Sahra Işık Survivor’ı neden apar topar bıraktı?

Yarışmacı Sahra Işık Survivor'ı ani bir kararla bırakınca arkasında yatan sebep merak edildi. Survivor Sahra'nın özel hayatına dair ortaya atılan iddia gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın son yayımlanan bölümünde sunucu Murat Ceylan, yarışmacı Sahra Işık'ın kendi isteğiyle yarışmayı bıraktığını açıkladı. Sahra adayı terk edip “Hayatımı bitirmeye çalışanların beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum. N.M.S” ifadelerini kullandı.

X'te Sahra'nın yarışmayı bırakmasına dair bir iddia çok konuşuldu. Yakın zamanda yarışmadan elenen 'nun Sahra'nın eşi İdris Aybirdi'ye giderek “Adada arkandan senin servetine çökmek istediğini söylüyor” dediği ileri sürdü.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı'yı arayan Sahra'nın kocası Aybirdi iddiaya göre Sahra ile görüştürüldü. Ağlayarak ekiple konuşan Sahra ise çekilme kararı olarak İstanbul'a hareket etti.

Sahra Işık iş insanı İdris Aybirdi ile 2019 yılında evlenmişti. Evliliklerinde krizler yaşayan ikili, evlilik terapistine başvurmuştu. Boşanma davası açan çift daha sonra barışmıştı. İdris Aybirdi “Davayı tamamen geri çektik. Karşılıklı feragat ettik. Şu an ilişkimizde bir problem yok” demişti.

Seda Aktuğlu’dan bomba iddia! Sahra Işık Survivor’ı neden apar topar bıraktı?