Sakla Beni dizisine izleyicilerden tepki yağdı!

İlk bölümüyle ekrana gelen Sakla Beni dizisinde geçen sahneye izleyicilerden büyük tepki geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu, Asude Kelebek, Şenay Gürler gibi isimlerin başrolü paylaştığı yeni , 2 Kasım gecesi ilk bölümüyle ekrana geldi. İki çocuğun arasında geçen “Bu iki kişilik bir oyun, büyüklerin oynadığı bir oyun” diyalog ise izleyicilerin tepkisini çekti.

“BU İKİ KİŞİLİK BÜYÜKLERİN OYNADIĞI BİR OYUN”

Sakla Beni‘de Uraz Kaygılaroğlu Mete karakterine, Asude Kelebek Naz karakterine, Cemre Baysel ise İncila karakterine hayat veriyor.

Dizinin ilk bölümünde Naz, Mete ve İncila'nın yıllar önceki halleri ekrana getirildi. Sahnede Mete ve Naz odada tek başına konuşurken İncila da uzaktan onları izliyor.

Naz, Mete'ye “Bu iki kişilik bir oyun, büyüklerin oynadığı bir oyun… Ben merak ediyorum sen etmiyor musun? Hadi evcilik oynayalım” diyerek yanına çekiyor.

Mete ile odada yalnız kalan Naz, bir anda çığlık atarken aileler de odaya koşuyor. Kızını kucağına alan baba, Mete'nin annesine dönerek “Bitirdiniz bizi” diyor.

TEPKİ YAĞDI

Yıllar sonra evlenmelerine karar verilen çocukların arasında geçen sahne izleyicileri kızdırdı.

Sahne için “Yaptırım uygulanmalı”, “Böyle sahneler için utanmadınız mı?” ve “Bu sahnelere izin veren ebeveynler de en az yazanlar kadar suçlu” yorumları yapıldı.

Sakla Beni dizisine izleyicilerden tepki yağdı!

Yorumlar kapalı.