Sağlık sorunlarından dolayı tahliye edilen Nihal Candan, koğuş arkadaşı Erzan’ı anlattı: Sürekli panik halinde…

Kara para aklama soruşturmasında tutuklanıp sağlık nedenlerinden dolayı tahliye edilen sosyal medya fenomeni Nihal Candan, kamuoyunda "yüksek karlı gizli fon" adıyla bilinen dolandırıcılık davasında yargılanan koğuş arkadaşı Seçil Erzan'ı anlattı. Sürekli panik halinde...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Sosyal medya fenomenleri - kardeşler, kara para aklama soruşturmasında 5,5 ay önce tutuklandı.

SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE TAHLİYE EDİLMİŞTİ

Cezaevinde yemek yememe hastalığına yakalanarak 37 kiloya kadar düşen ve ardından tahliye edilen sosyal medya fenomeni Nihal Candan, katıldığı bir YouTube kanalında cezaevi günlerini ve Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla tutuklanan eski banka müdürü 'ı anlattı.

SÜREKLİ PANİK HALİNDE…

Cezaevinde Erzan ile vakit geçirmek istemediğini dile getiren Candan şu ifadeleri kullandı.

“O içeri bizden 7 ay önce girmiş. Açıkçası onunla çok kalmak istemiyordum çünkü karşımızda sürekli panik halinde, savaş modunda, ölüm korkusu yaşayan birisi olması kardeşim Bahar'la bize iyi gelmeyeceği için” 

SÜREKLİ ÇALIŞMASI GEREKEN BİR DOSYA

Biz 5 dakika dizi izlerken o an nerede olduğumuzu unutuyorduk ama o öyle değildi” diye konuşan Candan, “Sürekli bir çalışması gereken dosya varmış gibiydi. Bir süre A4 kağıdıyla uyanmak bana hiç iyi gelmemişti”

MASUM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

Seçil Erzan'ın masum olduğunu düşündüğünü belirten Nihal Candan “Masum olduğunu düşünüyorum onun. Söylenilen kadar değildir. En fazla mesleğinde bir şeyleri kapatmak için hata yapmış ya da bir üst yönetime söylememiştir yani” dedi.

SEÇİL ERZAN MUTLU MUYDU?

Candan “Seçil Erzan mutlu muydu sizinle aynı koğuşta kalmaktan” sorusuna da ise “Onun işi daha zordu, iki deli. Deli derken bu kızlar cezaevinde gibi davranmıyor; kilo, saç cilt bakımı konuşuyorlar. Bu beyni oyalamak gerekiyordu” yanıtını verdi.

Sağlık sorunlarından dolayı tahliye edilen Nihal Candan, koğuş arkadaşı Erzan’ı anlattı: Sürekli panik halinde…