Reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme!

Kızılcık Şerbeti'nin yayınlanan son bölümünde Dilan ve Engin Polat çiftiyle başlayan ve soruşturmaya dahil olan diğer sosyal medya fenomenlerine gönderme yapıldı. Bölümde konu hakkında yer alan sahneler dikkat çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Her cuma akşamı Show TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi, ülke gündeminde olan konulara atıfta bulunduğu sahnelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kısa sürede çok para kazanan, sayısız güzellik şubesi açıp lüks yaşamlarıyla dikkat çeken sosyal medya fenomenleri göz hapsinde. Dilan ve çiftiyle başlayan soruşturmaya her gün yeni bir isim ekleniyor.

Kızılcık Şerbeti'nin yayınlanan son bölümünde sosyal medya fenomenleri konu edildi.

Dizide organizasyon şirketine gelen çift, lüks bir yaşam sürerken her anlarını da takipçileriyle paylaştığını söyleyerek aynı zamanda çok sayıda güzellik şubesi açtıklarından da bahsetti.

Çiftten kadın olan karakter, “Kocama ne al desem alır. İdris bana şunu al, İdris bana bunu al dedikçe takipçilerimin çok hoşuna gidiyor.” diyerek Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme yaptı.

BU KADAR PARAYI NASIL KAZANIYORSUNUZ?

Erkek olan karakter ise, “Bir adımız var. Çok sayıda takipçimiz var. En iyi organizasyonu seçmeliyiz” dedi.

Daha sonra dizideki ana karakterlerden Umut, “Çok merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın ama sosyal medyada hayatınızın her halini paylaşıyorsunuz. Bu kadar parayı oradan nasıl kazanıyorsunuz” sorusu üzerine erkek karakter, “Sosyal medyadan kazanmıyoruz ki yüzün üzerinde güzellik şubesi bayimiz var” diyerek bir göndermede daha bulundular.

KIYAFETE GÖRE ARABA VURGUSU!

Devam eden sahnelerde İdris karakterinin çok sayıda arabası olduğu belirtilerek her gün kıyafetine göre araba seçtiği vurgulandı. Soruşturma kapsamındaki sosyal medya fenomenleri ağır bir şekilde eleştirildi.

Reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme!