Prens’in yıldızı Giray Altınok’tan güldür güldür açıklaması

'Prens' dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan oyuncu Giray Altınok'tan Güldür Güldür açıklaması geldi. Ani ayrılık kararına dair konuşan oyuncu açıklamalarıyla dikkat çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

' dizisinin ardından ‘Karşılaşmalar' projesinin çekimlerini gerçekleştiriyor. 'den ayrılarak Blu TV'de yayımlanan Prens dizisine başrol olan olan Giray Altınok bu ayrılığa dair ilk kez konuştu.

Birsen Altuntaş'ın Youtube kanalına konuk olan Altınok “Güldür Güldür'e muhtemelen dönüş olmaz. Çok müthiş bir keyifti Güldür Güldür‘de olmak… Arkadaş grubum, en yakın arkadaşlarım hâlâ orada… Zaten çekimlere falan da gidiyorum arada vaktim olduğunda… Kulis sohbetlerini çok özlüyorum çünkü vaktimin büyük bir bölümünü Güldür Güldür'e ayırınca kendi projelerime odaklanamıyordum” diyen başarılı oyuncu devamında “Güldür Güldür ekibi benim ailem gibi ama vakit kendi yaptığım işleri üretme, yeşillendirme vakti” dedi.

Ekran Alıntısı

Prens dizisiyle yükselişe geçen Giray Altınok'un yer aldığı projenin oyuncu kadrosuna Çağlar Ertuğrul, Ebru Şahin, Deniz Uğur, Engin Benli ve Zeynep Tuğçe Bayat da katıldı.

Prens’in yıldızı Giray Altınok’tan güldür güldür açıklaması