Prenses Kate kayıplara karıştı!

İngiliz Kraliyet ailesi sağlık sorunlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Prenses Kate ameliyat oldu ve Kral Charles'a kanser teşhisi kondu. Kral'ın sağlık durumuyla ilgili gelişmeler paylaşılmaya devam ediliken Galler Prensesi'nin bir süredir gözlerden uzak olması birçok söylentiye neden oldu. Saray konuyla ilgili açıklama yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Galler Prensi William'ın eşi , geçtiğimiz haftalarda geçirdiği ameliyat ile gündeme geldi. Kensington ı tarafından yapılan açıklamada, Prenses'in ameliyat olduğu ve yaklaşık 2 hafta hastanede kalacağı belirtilmişti.

42 yaşındaki Prenses'in geçirdiği operasyon nedeniyle etkinliklere katılamayacağı ve seyahat edemeyeceği paylaşıldı. Ameliyatın detayları paylaşılmasa da planlı bir operasyon olduğu belirtildi..

Prenses Kate'in uzun bir süredir gözlerden uzak olması birçok söylentiye neden oldu.

Prenses'in sağlığının, sanılandan daha kötü olduğu veya ile boşanacağına dair pek çok spekülasyon gündeme geldi. Prenses'in komaya girdiği ve entübe edildiği bile konuşuldu ancak Saray “tamamen saçmalık” diyerek bu iddiaları yalanladı.

SARAYDAN AÇIKLAMA GELDİ

Kensington Sarayı, Prenses'in yokluğunun söylentilere sebep olmasının ardından açıklama yaptı.

NBC'ye yapılan açıklamada “Galler Prensesi, karın bölgesinden yapılan operasyon sonrası iyileşme sürecinde. Durumu gayet iyiye gidiyor” denildi.

PRENSES NEREDE KALIYOR?

Prenses geçtiğimiz ocak ayında 13 gün hastaneden kalmış ve ardından taburcu edilmişti. Prenses'in ne ameliyatı olduğu veya hastalığının ne olduğu hala bilinmiyor. 17 Ocak'ta Saray, Prenses'in sağlık durumunun iyi olduğunu açıklamıştı.

Prenses'in Windsor'daki Adelaide Cottage'da kaldığı biliniyor.

Prenses Kate kayıplara karıştı!