q Özge Ulusoy babasınn mezarından paylaştı: ‘Katil 15 aydır hâlâ araba kullanıyor’ – İlk Baskı

Özge Ulusoy babasınn mezarından paylaştı: ‘Katil 15 aydır hâlâ araba kullanıyor’

Ünlü manken Özge Ulusoy, iki yıl önce otomobil çarpması sonucu hayatını kaybeden babası Albay Haydar Ulusoy’un mezarını ziyaret etti. Ulusoy daha sonra, babasının ölümüne sebep olan Elif Nasır’ın serbest bırakılmasına sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy, Ankara’nın Çankaya ilçesinde 4 Aralık 2022’de bir arabanın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Haydar Ulusoy’un ölümüne sebep olan aracın sürücüsü Elif Nasır, iyi hal indirimiyle 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Babasının mezarını ziyaret eden Özge Ulusoy, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ulusoy, “Öyle bir ateş ki içimizdeki hep yanmaya devam edecek. Hayatımız sen gidince durdu, hiçbir şey eskisi gibi değil artık. Ama sen her saniye bizimlesin baba. Can alıp da pişman olmayanlara cezalarını çekmeyi, pişman olmayı öğrenmeyi nasip et yarabbim. Senin ve tüm komşularının mekanı cennet olsun. Nur içinde uyuyun” ifadelerini kullandı.

Ulusoy paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

Bu arada babamı evinin önündeki yaya geçidinde gündüz vakti gayet açık bir havada azami hızın neredeyse iki katı yüksek bir hızda frene dahi basmadan katlettiği; video görüntüsü, bilirkişi raporu ve Adli Tıp Kurumu raporuyla ispatlanmış katilin 15 aydır hâlâ ehliyeti cebinde araba kullanabildiğini biliyor muydunuz? Ankaralılar sevdiklerinizi yollardan uzak tutun! Ve biz babamızı kaybetmenin acısını yaşarken bir yandan da 15 aydır adaletin yerini bulması için hak hukuk arıyoruz!

Katil ve ailesi video kaydı olmadığını zannedip yalancı şahitleriyle birlikte babamı suçladı bir de! Yalancının mumu yatsıya kadar yandı video kaydı çıktı ortaya ve adım adım babamın nasıl öldürüldüğü ispat edildi. Kabul etmediler! Şaka yapmıyorum inkar etti katil babamı suçlamaya devam etti! Boşuna delirmiyorum ne yazık ki ben… Şimdi İstinaf Mahkemesi’nde davamız.

Para cezasına çevrilsin istiyormuş! Bir de adli kontrolü kalksınmış yurt dışına gitmek istermiş. Adli kontrolle Ankara’dan çıkamıyor da diğer şehirlerdeki yayalar korunuyor bari. Ona da itirazı var ama böyle bir vicdansızlık. Pişmanlık falan sıfır anlayacağınız. Ve biz…Babasının acısıyla yanarken bir de bunlarla uğraşan biz. Bizim yüreğimiz biraz hafifleyecekse bir gün o katil hapse döndüğü gün olacak sadece ve ben Özge Ulusoy olarak yemin ederim ki ömrüm yettiğince babamın hakkını adalet yerini bulana kadar arayacağım.

Özge Ulusoy babasınn mezarından paylaştı: ‘Katil 15 aydır hâlâ araba kullanıyor’