q Nuri Alço’nun sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama – İlk Baskı

Nuri Alço’nun sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Eskişehir'de rahatsızlanan oyuncu Nuri Alço (73), özel hastanede tedavi altına alındıktan sonra Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

dün 'deki evinde rahatsızlanınca yakınları tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. İlk muayenesinin ardından tedbir amacıyla yoğun bakım ünitesine alınan Alço'nun sağlık durumuna ilişkin hastaneden yapılan açıklamada “Sanatçı Nuri Alço hastanemize, bulantı ve halsizlik şikayetleri ile başvurmuş olup gerekli muayeneleri ve ön tetkikleri yapılmıştır. Hastamız kan sulandırıcı (antikoagülan) aldığından ileri tetkik ve tedavi amaçlı yoğun bakım servisine yatırılmıştır. Kendisinin genel durumu iyi, bilinci açıktır” denildi.

BURCU ALÇO: BUNU DA ATLATACAĞIZ

Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Eşimin hakkında genel bir bilgilendirme yapmak istedim. Çok fazla arayan soran var, geri dönüş yapamıyorum… Eşim beynine pıhtı atması sonucu hastanede kontrol amaçlı yoğun bakıma alındı. Bilinci yerinde ve kendinde. Nuri hayatta tanıdığım en güçlü adamdır. Bunu da atlatacağız. Rabbim onu benim, ailemizin ve sevdiklerimizin başından eksik etmesin. Siz de dualarınızı eksik etmeyiniz. Hepinize teşekkür ederim.”

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİNE SEVK EDİLDİ

Nuri Alço bugün özel hastaneden Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede yoğun bakım ünitesine alınan Alço'nun tedavisinin burada devam edeceği belirtildi.

Nuri Alço’nun sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama