Nilgün Belgün’den çarpıcı açıklama! ‘Hata 4 kez yapılırsa o artık zevke girer!

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Türkiye'nin konuştuğu bu olayla ilgili birçok yorum yapılırken dikkat çeken bir açıklama da oyuncu Nilgün Belgün'den geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Yapılan DNA testi ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızları olduğu resmiyete kavuşmuştu.

İkiz kardeşinin dışında iki ablası daha olduğunu söyleyen , son olarak annesi Suphiye Orancı'ya ulaşabilmek için 'nın programına katılmıştı.

müge suphiye

Anne Suphiye Orancı bulunmuş, ancak bir açıklama yapmak istememişti. Türkiye'nin gündeminden düşmeyen bu olayla ilgili birçok yorum yapılırken dikkat çeken bir açıklama da oyuncu 'den geldi.

Oyuncu Nilgün Belgün açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Başıma bir şey gelmeyecekse; Bir ne ilişki yaşarsa yaşasın karşısındaki erkeğin fikrini almadan çocuk doğurmamalı. İlişki ve kararlar iki kişiliktir. Hadi bir kez hata oldu diyelim ‘bir hata 4 kez yapılırsa o artık zevke girer' diye bir söz vardır.”