Netflix’in parlayan yıldızı John McAllister hapishanede ölü bulundu!

Netflix'te yayınlanan Unlocked: A Jail Experiment isimli dizinin yıldızı John McAllister 29 yaşında hayatını kaybetti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'in popüler dizisi “Unlocked: A Jail Experiment” ile tanınan , Arkansas Pine Bluff'taki hücresinde ölü bulundu. 29 yaşındaki oyuncunun planlanan tahliyesine sadece bir ay kala gerçekleşen bu ani ölüm, hayranlarını ve ailesini derinden sarstı.

Netflix'in Unlocked A Jail Experiment (Kilitler Açılıyor: Bir Hapishane Deneyi) dizisinin yıldızı John McAllister'ın 2 Haziran'da Arkansas Pine Bluff'taki hücresinde tepkisiz bir şekilde bulundu.

McAllister'ın, sabah Jefferson Bölge Tıp Merkezi'ne kaldırıldıktan sonra öldüğü açıklandı.

Yetkililer, McAllister'ın planlanan tahliyesinden sadece bir ay önce gerçekleşen ani ölümünde herhangi bir cinayet ya da kendine zarar verme ihtimalini reddetti.

Nisan ayında Netflix'te yayınlanan “Unlocked: A Jail Experiment” adlı , Pulaski County Bölgesel Gözaltı Merkezi'nde mahkumlara daha fazla özgürlük ve görev verilen yenilikçi bir sosyal deneyi konu alıyordu.

“Eastside” olarak anılan McAllister, zorlu koşullarda mizah bulma becerisi ve girişimci ruhuyla izleyicilerin beğenisini kazanmış, hatta program sırasında bir dövme işi kurmuştu.

14 hapis cezası olan McAllister, vefat ettiğinde uyuşturucuyla ilgili 10 suç, hırsızlık ve yasadışı ateşli silah bulundurma dahil olmak üzere çok sayıda suçtan hapis yatıyordu.

McAllister'ın teyzesi Melissa Regan, “Onun ani ölümü ailemizi yıkıma uğrattı” dedi.

Netflix’in parlayan yıldızı John McAllister hapishanede ölü bulundu!