Nagehan Alçı’nın eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan ilk açıklama…

Nagehan Alçı'nın boşandığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldığını açıklaması bir anda gündem yarattı. Alçı "Boğazıma yapıştı" diyerek yaşadıklarını ve gördüğü şiddeti anlatırken, iki gazeteci arasında yaşananlar sosyal medyada çok konuşulmuştu. İddiaların odağındaki Kütahyalı'dan ise ilk açıklama geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Gazeteciler ve 'nın tartışmalı boşanmaları sonrası ortaya atılan iddialar gündem yarattı. Nevşin Mengü'nün programına konuk olan Alçı eski eşi Kütahyalı'nın öfke problemleri yaşadığını söyleyerek “Sen beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın yani korkunç hakaretler mesajlar yani, çocuklar olunca yani zaman zaman da fiziksel şiddet” diye konuştu.

“ELİMDE BIÇAKLA BEKLEDİM”

Konuşurken zor anlar yaşadığı görülen Alçı, “Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum” dedi.

Nagehan Alçı’nın eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan ilk açıklama…