Müjde Uzman ‘tükendim’ demişti… Kızılcık Şerbeti’nin makyözü çektiği video ile günem oldu

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman, geçen günlerde 'Tükendim' açıklamasında bulunmuştu. Dizinin makyözü Esra Okumuş bu durumla dalga geçer gibi çektiği bir video ile sosyal medyada gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Kızılcık Şerbeti dizisinde hayat verdiği ‘Alev' karakteri ile adından söz ettiren geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti. Uzman, mesleği yüzünden maruz kaldığı zorbalıktan sıkıldığını ve bunaldığını dile getirmişti.

“Hayatımda ilk defa tükendim” diyerek isyan eden Uzman sette astım krizi de geçirmişti. Tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberlerin yapılmasının ardından ünlü isim “Ben herhangi bir sendroma yakalandım falan demedim” demişti.

Kızılcık Şerbeti'nin makyözü Esra Okumuş, set ekibinden arkadaşlarıyla bir video çekerek Müjde Uzman'ın bu durumuyla adeta dalga geçti.

esra okumuş

Bu videonun ardından Okumuş açıklama yapmış ve çektiği videonun Müjde Uzman ile dalga geçmek maksadı ile olmadığını söylemişti.

esra okumuş 2

Uzman ise hızla yayılan bu videonun ardından; “Esra'cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna” ifadelerini kullandı.

müjde uzman

Müjde Uzman ‘tükendim’ demişti… Kızılcık Şerbeti’nin makyözü çektiği video ile günem oldu