Müjdat Gezen’e karşı Poyraz’ı savundu! ‘İşinde efsanesin ama…’

Survivor All Star'da Poyraz'ın bir ailenin evine girip hırsızlık yapması gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayla ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı'nın Poyraz'ın cezasında indirime gitmesi ve "Hırsızlık değil bu yaptığın" demesi sonrasında usta oyuncu Müjdat Gezen de konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Gezen'in sözlerine Turabi Çamkıran yanıt verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da son olarak Poyraz'ın Dominik'te bir eve girip hırsızlık yapması gündem olmuştu. Acun Ilıcalı, kendisinin araya girmesiyle sorunun halledildiğini ve Poyraz'ın 10 ödülden yararlanamayacağını söylemişti.

Usta oyuncu , olay olan konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Bence +18 rakamını bu programa koymalılar, bu örnekler iyi örnekler değil.

“BANA GÖRE NEFSİ MÜDAFAA”

Gezen'in sözlerine Turabi paylaşımında şunları ifade etti:

Adadayken çoğu yarışmacıdan haz etmem, onlar da benden ama bilirim ki normal hayatlarında hepsi çok iyi kalpli ve iyi aile terbiyesi almış kişiler… Survivor öyle zor bir yarışma ki insana çöpleri bile karıştırtır. Dışarıda yüzüne bile bakmayacağın hindistan cevizi için kavga ettirir. Öyle zorlar ki seni birisinin evine bile girersin bir şeyler yemek için. Yiğit gerçekten kötü bir şey yapsaydı ona ilk eleştiriyi ben yapardım. Ama bana göre nefsi müdafaa. O kadar aç kalmış birinin önüne alabileceği bir şey koyarsanız, o fırsatı ona verirseniz o kişi onu alır, o fırsatı kullanır. Arkada görmediğiniz bir ekip var. 7/24 yarışmacılara göz kulak olan bir ekip. Eminim ki gerekli cezayı onlar da almıştır. Yiğit'in oralara kadar gidebildiği için… Müjdat abi işinde efsanesin. Severek takip ediyorum. Karşında şapka çıkartıyorum. Ama “Survivor Reality Tv Show” ile ilgili hiç bir bilginin olmadığını düşünüyorum. Ve yorumlarının da tamamen yanlış olduğunu saygılarımla iletirim. Müsait zamanınız olursa da size birebir anlatmak isterim. Onurdur benim için… Aç kalmış bir yarışmacının, sırf karnını doyurmak için bir şeyler almış olması da onu hırsız yapmaz. Hayalleri için bir şeyler yapmaya çalışan genç adamın ufak bir hatadan dolayı hırsız damgasını yemesini savunmanız da size yakışmaz.”

turabiiiiiiiiiiii

Müjdat Gezen’e karşı Poyraz’ı savundu! ‘İşinde efsanesin ama…’