Kızılcık Şerbeti’nin Doğa’sı Sıla Türkoğlu diziye veda mı ediyor?

Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti sezon finali ile çok konuşulmuştu. Dizide yaşanan ayrılıklar ise herkesi şaşırtmıştı. Kızılcık Şerbeti'nde Selin Türkmen, Serkan Tınmaz, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı'nın hayat verdiği karakterlerin vedasının ardından Sıla Türkoğlu'nun da diziden ayrılacağı iddia edildi. Ünlü oyuncu iddialara son noktayı koydu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

, Evrim Alasya,  gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi sezon finali bölümüyle çok konuşulmuştu.

Dizinin sezon finalinde adeta yaprak dökümü yaşanmış Selin Türkmen, Serkan Tınmaz, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı'nın hayat verdiği karakterler projeye veda etmişti.

doğa kapak

BAŞROL AYRILIYOR İDDİASI…

Eylül ayında üçüncü sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkması beklenen Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili ortaya atılan bir iddia sosyal medyayı salladı. İddiaya göre dizinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun diziden ayrılacağı söylendi.

NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

MuhabirOnline kameralarına konuşan Sıla Türkoğlu kendisine yöneltilen ‘ayrılıyor musunuz' sorusuna cevap verdi.

Dizide karakterini canlandıran Türkoğlu iddialar karşısında oldukça şaşırıp ne diyeceğini bilemedi ve ‘devam ediyoruz. öyle bir şey yok' ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti’nin Doğa’sı Sıla Türkoğlu diziye veda mı ediyor?