Kadro değişti! ‘Dünya Güzellerim’ için o ünlü isme teklif gitti

Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan'ın yer aldığı Dünya Güzellerim programı yeniden TV ekranlarına dönmeye hazırlanıyor. İddiaya göre kadro değişti. Çekimleri Haziran'da başlayacak olan programın sunucusu ise Seray Sever olacağı öne sürüldü.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

6 sene önce Show Tv'de , ve 'ın kadrosunda bulunduğu Dünya Güzellerim isimli Burcu Esmersoy moderatörlüğünde yapılmaya başlandı.

Son olarak dünyayı gezen Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan üçlüsü yeni YouTube programları için bir araya gelmişti.

Bu kez masada birleşen Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan'ın bir arada olması da gündem yaratacak olayların konuşulması anlamına gelmişti.

Dünya Güzellerim Masada olarak YouTube'da yayınlanan programda da Bülent Ersoy'un Safiye Soyman ve Banu Alkan'la tartışıp programdan ayrıldığı söylenmişti.

Seyhan Erdağ'ın özel haberine göre, program Show TV'de yeniden yayınlanmaya başlayacak. Bu kez yalnızca Çeşme'de yapılacak program için Erdağ'ın iddiasına göre ünlü bir isme teklif gitti.

İddiaya göre, Seda Sayan'a kadroya katılması için teklif gitmiş ama Sayan, programa katılmak için tam 1 milyon dolar isteyince dudak uçuklatan bu istek üzerine ikinci tercih olarak düşünülmüş. Sever'in programda yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haziran'da çekimlerine başlanan program yine Show Tv'de yayınlanacak.

Kadro değişti! ‘Dünya Güzellerim’ için o ünlü isme teklif gitti