Hande Yener’den ODTÜ’lü öğrencilere destek: Ücretsiz konser verecek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileri, rektörlük tarafından yasaklanan geleneksel Bahar Şenliği’nin 35’incisini kendi imkanlarıyla düzenledi. Öğrencilere destek için sahne alacak Hande Yener konser tarihini açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) her yıl düzenlenen bahar şenliklerine bu yıl rektörlükten izin çıkmaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

'den ise ODTÜ öğrencilerine tam destek gelmişti. Ünlü şarkıcı bu sefer de tarihi için öğrencilerle görüşmek istediğini açıkladı.

Tüm engellere rağmen geleneklerini bozmamak için direnen ODTÜ öğrencilerine ünlü şarkıcı Hande Yener'in sopa şarkısıyla eğlenirken video paylaşmıştı. Yener o videoya sessiz kalmadı ve öğrencilere desteğini açıkladı. Öğrencilerle görüşen Yener, konser tarihini açıkladı.

SADECE ODTÜ ÖĞRENCİLERİNE

13 Haziran saat 21.00'de Ankara CerModern'de sahneye çıkacak Yener'in konseri ODTÜ öğrencilerine olacak. Hande Yener'in Instagram hesabında yayınlanan konserin afişinde ‘Tamamen ücretsiz ve yalnızca ODTÜ öğrencilerine açık' notu dikkat çekti.

Hande Yener’den ODTÜ’lü öğrencilere destek: Ücretsiz konser verecek