Haluk Levent’ten Gamze Özçelik’e destek!

Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Ünlü ismin evlilik haberi sosyal medyada gündem olduktan sonra bir sosyal medya kullanıcısı, Gamze Özçelik için yaptığı paylaşım ile gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcısına tepkiler büyürken Özçelik'e en büyük destek Haluk Levent'ten geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

2005 yılında Gamze Özçelik'in görüntüleri Gökhan Demirkol tarafından internete sızdırılmış ve cinsel saldırıyla suçlanan Gökhan Demirkol 10 yıl 5 ay hapis istemiyle yargılanmıştı. Yaklaşık bir yıl cezaevinde kalan Demirkol daha sonra ise serbest bırakılmıştı.

Sosyal medya kullanıcısı “Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik” paylaşımı ile X platformunda tepki çekti.

Özçelik'in geçmiş dönemlerde yaşadığı istismar ile dalga geçen sosyal medya kullanıcısına tepkiler büyürken Özçelik'e en büyük destek 'ten geldi.

Haluk Levent, şunları söyledi:

Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim twiti.

Levent'in bu çağrısına uyan sosyal medya kullanıcısı atığı tweeti kaldırdı.

haluk-levent.png

Haluk Levent’ten Gamze Özçelik’e destek!