Filistin asıllı dünyaca ünlü model Bella Hadid, mankenliği bıraktığını duyurdu

Filistin'in yanında durduğu için işi ile tehdit edildiğini, ölüm tehditleri aldığını söyleyen Bella Hadid, sevgilisi Adan Banuelo ile Teksas'ta yeni bir hayata başlıyor.İsrail'e tepki gösterdiği için anlaşmaları iptal edilmişti: Bella Hadid modelliği bıraktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü model , 'in 'de gerçekleştirdiği saldırılara tepki göstererek Filistin'e destek vermişti. Ancak bu duruşu ölüm tehditlerine ve iş birliklerinin iptal edilmesine neden oldu.

Hadid, sonunda radikal bir karar alarak modellik kariyerine son verdi.

HİTLER BENZETMESİ YAPMIŞTI

Filistin kökenli olan Hadid, daha önce yaptığı açıklamalarda İsrail Başbakanı 'yu 'e benzetmiş ve Filistin'e verdiği desteği sürdüreceğini belirtmişti. Ancak bu tutumu nedeniyle ölüm tehditleri aldığını ve ailesinin tehlikede olduğunu ifade etmişti.

ANLAŞMALARI İPTAL EDİLDİ

İş birliklerinin iptal edilmesi de Hadid'in kariyerini etkiledi. Dior, yeni kampanyasında Filistin asıllı Hadid'den vazgeçerek İsrailli model May Tager ile anlaştı. Bu gelişmelerin ardından ünlü model, geleceğiyle ilgili kararını verdi.

KARŞILIĞINI GÖRMEDİM

Bella Hadid, modellik kariyerini sonlandırarak sevgilisi Adan Banuelos'la Teksas'ta yeni bir hayata başladı. Daha sakin bir yaşam tarzını tercih ettiğini belirten Hadid, şunları kaydetti.

“10 yıl modellik yaptıktan sonra, kariyerime o kadar çok enerji, sevgi ve çaba harcadığımı ve uzun vadede bunun karşılığını görmediğimi fark ettim” 

Filistin asıllı dünyaca ünlü model Bella Hadid, mankenliği bıraktığını duyurdu