Evrim Alasya rol arkadaşına gönderme mi yaptı? Sıla Türkoğlu estetik yanıtıyla gündemde!

Sevilen dizi Kızılcık Şerbeti'nde canlandırdığı 'Doğa' karakteriyle ününe ün katan Sıla Türkoğlu son dönemde estetikleriyle gündeme geliyor. Rol arkadaşı Evrim Alasya'nın estetik göndermeli paylaşımından sonra gözler Sıla Türkoğlu'na çevrildi. Sıla Türkoğlu estetik yanıtıyla sosyal medyada gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Kızılcık Şerbeti dizisinde oynayan son zamanların en hızlı yükseliş sağlayan kadın oyuncularından olmayı başardı. Son dönemde eski halleriyle gündeme gelen oyuncu estetikle değişti.

Estetikli halleri konuşulurken rol arkadaşı Evrim Alasya sosyal medya hesabı üzerinden estetikli oyunculara göndermede bulunmuştu.

Oynamaktan anlamayan, botokslu ‘oyuncu' devri kapandı sanki ha, ne dersin!” ifadelerini kullanan Evrim Alasya, bu söylemiyle gündeme yerleşmişti. Bu sözler üzerine gözler, Evrim Alasya'nın aynı dizide rol aldığı diğer meslektaşlarına çevrildi.

Kızılcık Şerbeti Doğa'nın estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi! - Ege  Gündem Gazetesi

Kızılcık Şerbeti'nde Doğa rolüne hayat veren Sıla Türkoğlu davette kendisine sorulan sorular üzerine konuştu. Dudakları ve çenesine dolgu yaptırdığı ileri sürülen Türkoğlu, “Estetiğim yok. Olsa da kimseyi ilgilendirmez” deyince sosyal medyada eleştiri aldı.

Kızılcık Şerbeti´nin Doğa´sı Sıla Türkoğlu´nun eski hali ağızları açık  bıraktı! Gören bir daha bakıyor... - Trend Fotoları | AKŞAM

Evrim Alasya rol arkadaşına gönderme mi yaptı? Sıla Türkoğlu estetik yanıtıyla gündemde!