Esra Erol’un görümcesi Şafak Özbir, eşi Mesut Akusta’dan boşandı!

Ünlü oyuncu Mesut Akusta, yedi yıl önce nikah masasına oturduğu Esra Erol'un eşinin kız kardeşi Şafak Özbir ile boşandı. İkilinin tek celsede biten davasının ardından, Şafak Özbir sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

‘Teşkilat', ‘Kurtlar Vadisi: Pusu' ve ‘Dağ' gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu , 2016'da Şafak Özbir ile dünyaevine girmişti. İkili, 2017'de kızları Berfin Cano'yu kucaklarına almıştı.

Mesut Akusta ile Şafak Özbir'den hayranlarını üzen haber geldi. Ünlü çift, yedi yıllık evliliklerinin ardından yollarını ayırdı. Akusta ile Özbir, anlaşmalı olarak boşandı.

Dün Anadolu Adliyesi'nde görülen dava tek celsede bitti. Eski eşler, Berfin Cano'nun velayeti konusunda da fikir birliğine vardı. Velayet, annede kaldı.

Mesut Akusta ile Şafak Özbir boşandı Ne yazılır bilemiyorum

Basına yansıyan haberlerin ardından, Şafak Özbir Instagram sayfasından konuyla ilgili açıklama yaparak; şu ifadeleri kullandı:

Ne yazılır bilemiyorum… Evet, okuduklarınız doğru! Mesut'la evlerimizi ayırmaya karar verdik ama hayatlarımız her zaman bir arada olacak. Sevgimiz, saygımız, anne&babalığımız hayatımızın sonuna kadar bakidir. Tüm birlikteliğimiz ve evlilik hayatımız boyunca olduğu gibi ve şimdi de ellerimiz her zaman birbirimizin omuzunda olacak. Birbirimizi koruyup kollayıp, destek olacağız ve en önemlisi dünyalar güzeli kızımıza çok mutlu birer anne&baba olacağız. Seni çok sevdim ve bundan sonra da her zaman yanında, bir adım ötendeyim canım Mesut…

Esra Erol’un görümcesi Şafak Özbir, eşi Mesut Akusta’dan boşandı!