Eski şampiyon Adem Kılıçcı’dan Survivor 2024 yarışmacılarına ağır eleştiri!

All Star'a neden katılmadığı merak konusu olan eski Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı bu sezon yarışmayı yakından takip etti. Kılıçcı, sosyal medya hesabından yarışmacılara ağır eleştirilerde bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Eski Survivor şampiyonu , sosyal medya hesabından yarışmacılara ağır eleştirilerde bulundu.

SMS oylaması olmadığı için sık sık tartışma ve kavgaların olduğu yarışmada eski yarışmacılar da yaşananlarla ilgili yorumlar yaptılar.

All Star'a neden katılmadığı merak konusu olan Adem Kılıçcı bu sezon yarışmayı yakından takip etti.

Kılıçcı, yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

Bu potanın başkahramanı Batu'dur. Algıları dengeleri bozmuştur. İkinci mimar da Hilmi'dir. O da ya kafasında bir plan yaptı. Ya da yaver olma yolunda bir dejavu yaşıyor olabilir. Hilmi adına gerçekten üzülüyorum. Ya çok etkisiz oluyor. Hiç bir şeye etliye sütlüye karışmıyor. Ya da cin fikirli birinin yanında yaveri gibi görünüyor. Keşke biraz kendi olsa… Düşünüyorum da Survivor'a bu sezon gitmemem iyi oldu. En azından izledik, söylediklerimizin doğruluğunu teyit ettik. Yokluğumda Ogeday bile uyanmış gibi geldi. Ya da danışıklı dövüş ayağı bilemiyorum. Ya da uyandı. Yalnız ben olsaydım uyanamazdı, algısı ben de olurdu, sanırım. Bu yıl sempati duyduğum zamanlar bile oluyor. Yokluğum Ogeday'a yaramış biraz…

ademson

Eski şampiyon Adem Kılıçcı’dan Survivor 2024 yarışmacılarına ağır eleştiri!