Erman Toroğlu evinin kapılarını açtı: “Karşımda çırılçıplak geziyorsun”

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi' programının son konuğu, futbol dünyasının tanınmış ismi Erman Toroğlu oldu. Sunucu Evrim Akın, Boğaz manzaralı evinde 35 yaş küçük eşi Ezgi Yavuz ile birlikte Erman Toroğlu'nu ağırladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

, programının 26. bölümünde 'nun evine konuk oldu. İstanbul'daki boğaz manzaralı evin kapılarını açan Toroğlu ve eşi, evlerinin her köşesini gösterdi. Program boyunca renkli anlar yaşandı ve özellikle evin dekorasyonu dikkat çekti.

Erman Toroğlu, Evrim Akın'ı, İstanbul'daki boğaz manzaralı evinde eşi ile birlikte ağırladı. Evlilikleri gündem olan Erman Toroğlu eşi ile birlikte kamera karşısına geçti.

“HOCAM BU NASIL MANZARA BÖYLE?”

Erman Toroğlu'nun İstanbul'daki evindeki yatak odası, aynalarla dolu bir tasarıma sahipti. Evrim Akın, bu detayı görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve “Hocam bu nasıl manzara böyle?” diye sordu. Toroğlu ise espriyle karşılık vererek, “Biliyorsun benim , taş, tahta, cam. Yatak odasına yine gireceksin fazla çomaklama he” dedi.

Erman Toroğlu kolundaki özel bilekliği gösterirken de “Daha başka şeyler göstereceğim sana yatak odasında” diyerek gündem olmasına gönderme yapmadan duramadı.

“KARŞIMDA ÇIRILÇIPLAK GEZİYORSUN”

Erman Toroğlu salondaki camların bazılarının içine film yaptığını söyleyerek “Ben evin içinde çıplak geziyorum arkadaşlarla muhabbet oluyor filan bir gün otelin müdürü telefon açtı; hocam sizin camlar filmli değil miydi? ‘Evet hocam' dedim. ‘Ne filmi karşımda çırılçıplak geziyorsun' deyince hemen şu koltuğa oturdum. Filmciyi çağırdım meğer filmleri ters yaptırdım demez mi… Şaka gibi…” dedi.

“AYNAYI ÇOK SEVİYOR”

Akın daha sonra yatak odasını da gezdi ve boydan boya aynalarla dolu odaya girince “Ama tavanda yok” dedi. Bunun üzerine Ezgi Yavuz ise “Olmuyor, tehlikeliymiş. Aynayı çok seviyor süslü bir adam” dedi.

EZGİ YAVUZ KİMDİR?

Ezgi Yavuz 1982 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 42 yaşındadır. Avukatlık yapmaktadır.

Erman Toroğlu evinin kapılarını açtı: “Karşımda çırılçıplak geziyorsun”