Emily Ratajkowski’nin yeni tarzı: Boşanma yüzükleri…

Ünlü model ve oyuncu Emily Ratajkowski eşi Sebastian Bear-McClard ile yollarını ayırdı. Evlilik yüzüğünü yeniletti ve adına "boşanma yüzüğü" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Modelliğin yanı sıra oyunculukta da kendine Hollywood'da yer açan , uzun süredir birlikte olduğu ile boşanma kararı almıştı. Ünlü model, evliliği boyunca taktığı çift taşlı yüzüğünü yenileterek “” yaptırdı.

Orijinal yüzüğün ikiye bölünerek elde edilmesiyle ortaya çıkan yüzükler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Yeni yüzüklerini sosyal medya hesabında paylaşan modelin yeni bir akım başlatmış olabileceği düşünülüyor.

4 YILLIK EVLİLİK BİTTİ

Çift 2018 yılında evlendi ve 2021 yılında Sylvester adında bir erkek çocuk sahibi oldu. Çift 4 yıllık evliliklerini 2022'de sonlandırdı.

Model bir röportajında “High and Low with EmRata” adlı podcast'inde yeni bir evliliğe dair neler düşündüğünü paylaşmıştı. Ratajkowski, “Kendimi iyi hissetmediğimde çok fazla kilo kaybediyorum. Bir dönem çok kilo kaybettim ve gerçekten korkurtucuydu. Şimdi o kiloları geri aldım ve çok daha mutluyum” açıklamasında bulundu.

Kendisini aldatan Sebastian Bear-McClard ile düğün videolarını izlediğinde çok üzüldüğünü belirtirken “Her ne kadar o kadar güzel bir düğün istesem de bana bunu yeniden yaşatacak bir eş bulabileceğimden emin değilim” itirafında bulundu.

Emily Ratajkowski’nin yeni tarzı: Boşanma yüzükleri…