Elizabeth Hurley, oğlunun yönettiği erotik filmde rol alarak gündeme geldi

Elizabeth Hurley, 21 yaşındaki oğlu Damian Hurley'in yönettiği erotik-gerilim türündeki filmde rol almıştı. Elizabeth Hurley'ın filmdeki erotik sahneleri ortaya çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

İngiliz oyuncu 'in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini üstlendiği erotik-gerilim türü film olan “Strictly Confidential”da rol almıştı.

ANNESİNİ ÖVDÜ

Film, Georgia Lock'un canlandırdığı ‘Mia'nın, en iyi arkadaşı Rebecca'nın intiharını çevreleyen gizemi ortaya çıkarmaya çalışırken ‘, ikiyüzlülük ve ihanet dünyasına' çekilmesini konu alıyor.

Mynet'te yer alan haberde, Yapımda ‘Lily' karakterini canlandıran Elizabeth Hurley, Pear Chiravara tarafından canlandırılan ‘Natasha' adlı karakterle cinsellik içeren sahneleri paylaşıyor.

Fragman sonunda ortaya çıktı ve ünlü ismin seks sahneleri sosyal medyada gündem oldu.

Film hakkında PEOPLE'a konuşan Damian, annesi Elizabeth'in yıllar önce ilk filminde rol alacağına dair ‘söz verdiğini' ve yeşil ışık yandığında rol almak için ‘her şeyi bıraktığını' açıkladı.

Damian “İşe gelmek ve her günü birlikte geçirmek çok keyifliydi. Tüm filmi çekmek için sadece 18 günümüz vardı, dolayısıyla ikiz gibi telepatimiz film boyunca çok değerliydi.

Böylesine kararlı ve yetenekli bir oyuncu kadrosuyla birlikte yorulmadan çalışmak gerçekten ilham vericiydi. Bana güvendikleri ve inandıkları için filme dahil olan herkese sonsuza dek minnettarım.” dedi.

Elizabeth Hurley, oğlunun yönettiği erotik filmde rol alarak gündeme geldi