Dünyaca ünlü manken Barbara Palvin ihanete uğradı!

Dünya basını ünlü model Barbara Palvin'in, oyuncu eşi Dylan Sprouse tarafından aldatıldığı iddiasıyla sarsıldı. Sprouse'un Palvin'i 17 yaşında bir içerik üreticisiyle aldattığı iddia edildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Oyuncu ile geçtiğimiz yıl Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de küçük bir köyde düzenlenen törenle evlenen 'in aldatıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Beş yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, ihanet iddiasıyla sarsıldı.

Dylan Sprouse'un dünyaca ünlü Victoria's Secret modelini aldattığı öne sürüldü. Ünlü oyuncunun Palvin'i 17 yaşındaki bir içerik üreticisi ile aldattığı iddia edildi.

Palvin'in düğünün ardından sosyal medya hesabına eklediği “Sprouse” soyadını kaldırması iddiaları kuvvetlendirdi.

Eşiyle birlikte çekilen fotoğraflarını silmediği görülen Barbara Palvin'den de Dylan Sprouse'dan da konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Öte yandan Barbara Palvin, 2018 yılından bu yana beraber olduğu Dylan Sprouse ile Budapeşte'deki düğününden kısa bir süre sonra verdiği röportajda yeni soyadına alışmasının biraz zaman alacağını söylemişti.

Ünlü model, Vogue dergisine verdiği röportajda “Dylan zaten bana üç yıldır ‘karıcığım' diye sesleniyor. Onun uyum sağlaması gereken yeni bir durum yok, ama benim yeni ismime alışmam biraz zaman alacak” diye konuşmuştu.

Dünyaca ünlü manken Barbara Palvin ihanete uğradı!