Doğum günü pastası başına iş açtı! Yasemin Sakallıoğlu’ndan açıklama

Geçtiğimiz günlerde 36. yaşını kutlayan ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu'nun doğum günü pastası sosyal medyada gündem oldu. Sakallıoğlu'nun doğum günü pastasındaki renkler ve yıldız simgesi terör örgütünün logosu sanıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Doğum gününü kutlayan , pastasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sakallıoğlu, doğum günü pastasıyla poz vererek, “Hoş geldin 36… Dileğim başardıklarıma sevinebilmek. Övgüleri hak ettiğime inanmak. Dileğim kendimle ilgili iyi hissettiğim an içimde bana tersini söyleyen her sese ‘senin değil benim sözüm geçerli' diyebilmek. Dileğim kendimi hırpalamadan da sevilebileceğime inanmak” notunu düştü.

Sakallıoğlu'nun doğum günü pastasındaki yeşil-kırmızı tonları ve yıldız simgesi terör örgütünün logosu sanıldı.

Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Yasemin Sakallıoğlu ise sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“KENDİMİ STAR GİBİ HİSSEDEYİM DİYE”

Sakallıoğlu, “Merhaba bu kalan pastamın bizim mutfaktaki hali… Açık yeşil üzerinde neon pembesi yıldız var. Yeşil ve neon pembesi rengini çok severim, eşim de beni kendimi ‘star' gibi hissedeyim diye beni ‘pembe starım' diye sever. Sağ olsunlar, doğum günümde eşim ve arkadaşlarım bana böyle bir pasta yaptırmışlar. Ama dün akşamdan beri ne doğduğum günden bir şey anladım ne de pastadan. Sayenizde 36 yaşına yanlış anlaşılarak girdim. Umarım girdiğim gibi devam etmez” dedi.

yasemin 2

Sakallıoğlu ayrıca eşi Burak Yırtar'ın pastacı ile mesajlaşmasını da yayınladı.

yasemin 3