Ceyda Düvenci’nin yeni aşkı bakın hangi ünlü çıktı

Geçtiğimiz yıl oyuncu Bülent Şakrak'tan boşanan Ceyda Düvenci'nin, radyo programcısı Güçlü Mete ile bir aşka yelken açtığı öğrenildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Sakla Beni dizisinde rol alan , bir süredir radyo programcısı ile aşk yaşıyor.

Habertürk'te yer alan habere göre, ayrıldıktan 8 ay sonra yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan Düvenci, iddiaya göre ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Ünlü oyuncu çıkan aşk haberlerinin ardından sessizliğini koruyor.

Ceyda Düvenci'nin sevgilisi Güçlü Mete kimdir? - Elips Haber

Düvenci, daha önce özel hayatıyla ilgili yaptığı bir açıklamada “Büyük konuşmak istemem, bir daha evleneceğimi zannetmiyorum ama aşk tabii ki mümkün hala… 46 yaşındayım tabii ki tekrar aşık olacağım. Hayatın içinde aşkı her yerden bulabilen bir kadınım” demişti.

Güçlü Mete kimdir?

20 Mayıs 1971 yılında İstanbul'da doğan Güçlü Mete, 1989 yılında Kabataş Erkek Lisesi'ni bitirmiş ve ardından İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü'ne başlamıştı.

1993 yılında üniversiteden mezun olan Mete, 2005 yılında dönemin en popüler radyo kanallarından biri olan Radyo Time'da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

Ünlü iş adamı Sadettin Saran'ın sahibi olduğu radyoda 2007 yılına kadar çalışan Güçlü Mete, daha sonra 2013 yılında kadar Alem FM'de Kripto Odası isimli programı hazırlayıp sundu. 2013 yılında Alem FM'den ayrılan Güçlü Mete Show Radyo'ya transfer oldu. Burada 2018 yılına kadar sürecek Sarı Tramvay isimli bir program hazırlayıp sundu.

Mete, 2003 yılında ünlü oyuncu ile evlendi. Bu evlilikten Duru adında bir kız çocukları olan ikili, 19 yıllık evliliklerini 2022 yılında anlaşmalı olarak sonlandırdı.

Ünlü isim aynı zamanda Kafa Radyo'nun kurucuları arasında bulunmaktadır. Ünlü isim daha sonra yıllarca sunduğu Kripto Odası programına geri döndü.

Ceyda Düvenci’nin yeni aşkı bakın hangi ünlü çıktı