Ceyda Düvenci Pınar Sabancı’ya konuk oldu! ‘Regl’ sorusuna verdiği cevap gündem oldu

Oyuncu Bülent Şakrak ile boşanmasının ardından ihanet iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Ceyda Düvenci, Pınar Sabancı'nın YouTube programına konuk oldu. Düvenci'nin 'regl' yorumu sosyal medyada gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

2015 yılında yaptıkları evliliklerini 10 Temmuz 2023'te tek celsede bitiren Bülent Şakrak ve çiftinin ayrılığı uzun süre konuşuldu. Boşanmanın ardından yeni bir aşka yelken açan Ceyda Düvenci son dönemde özel hayatıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Ünlü isim son olarak 'nın YouTube programına konuk oldu. Hayata dair düşüncelerini paylaşan Düvenci, “Ben ezber bozmayı çok seviyorum. Gidilen yollardan gitmemeyi, söylenmemiş şeyleri söylemeyi, paylaşılmamışı paylaşmayı ve bütün hayallerimin peşinden gitmeyi seviyorum” dedi.

ceyda 6

Düşüncesini örneklendiren Ceyda Düvenci; “Mesela regl olmak. Ben regl oldum. Ben kadınım regl oluyorum. Bunu söylediğimde ya da işte kızım regl oldu dediğimde kıyamet kopuyor. E her kadın regl oluyor. Ben niye bunu söyleyemiyorum? Niye bir kadın hasta oldu şimdi hasta ne? Yani anatomik olarak bunun bir karşılığı varsa ben bunu söylediğimde bu kadar tepki alıyorsam ben kendimi iyi hissediyorum” dedi.

pınar 3

Pınar Sabancı araya girip “Biyolojik bir şeyden bahsediyorsun aslında ve bir alan açıyorsun bence orada. Bunu normalleştiriyorsun bunu söyleyerek” dedi.

Sohbetlere gittiğimde işte firmalar çağırdığında biz erkekler kadınlar için ne yapalım? Şirket çalışanı mısın? Evet. Şirketinde kadın çalışan arkadaşın var mı? Var. Çekmecene ped koy diyorum mesela. Çekmecende ped bulundur bir erkek olarak çünkü bazen istemediğimiz bir gün regl olduğumuzda kadın çalışan arkadaşın ya ped var mı diye sana sorabilsin. Sen çekmecenden çıkar ver. O zaman hayat değişecek ve ezber bozacak. Ama bana bunu konuşmak normal geliyor mesela.

Ceyda Düvenci'nin regl örneği kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isme bazı kullanıcılar ‘Çok haklı', ‘Doğru söylüyor' gibi yorumlar yaparken bazı kullanıcılar da ‘Ne saçma', ‘Bir bu eksikti' gibi eleştiriler de bulundu.

Ceyda Düvenci Pınar Sabancı’ya konuk oldu! ‘Regl’ sorusuna verdiği cevap gündem oldu