‘Camdaki Kız’ dizisinin yıldızı Burcu Biricik anne oluyor

Emre Yetkin ile 2014 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu 3.5 aylık hamile olduğu açıklandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

dizisi ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu anne olacağını açıkladı. 3.5 aylık hamile olan Biricik, bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.
Burcu Biricik, 2014 yılında reklamcı ile dünya evine girmişti. Geçen haftalarda Nişantaşı'nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Biricik, “Sektöre küskünlük var mı?” sorusuna “Yok canım… Öyle bir durum söz konusu değil. ‘Daha iyisi ile nasıl döneriz?' çabasındayım. Onun için de biraz dinlenmek lazım” dedi.

”DİNLENİYORUM VE SENARYO YAZIYORUM”

Biricik, “Hayatımı yavaşlattığım dönemdeyim. Dinleniyorum ve senaryo okuyorum. Arkadaşlarımı ziyaret ediyorum, bu şekilde oyunlarına gidiyorum” ifadelerini kullanmıştı.
Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran ‘Camdaki Kız' dizisinde ‘Nalan' karakteri ile izleyicileri büyülemişti. Muhabirlerin yeni proje var mı? sorusuna, “Koştur koştur illa ki bir işte oynama derdinde değilim. Biraz durmak ve dinlenmek istiyorum. Kendime zaman ayırıyorum. Arkadaşlarımla ve sevdiklerimle vakit geçiriyorum. Yabancı dil dersi (İngilizce) almaya başladım” diyerek cevap verdi.

ANNE OLUYOR

Söylemezsem Olmaz'ın iddiasına göre; Burcu Biricik'in 3.5 aylık hamile olduğu öğrenildi. İlk kez anne olacak olan Biricik'in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

‘Camdaki Kız’ dizisinin yıldızı Burcu Biricik anne oluyor