Britney Spears kaldığı otelde sinir krizi geçirdi! İç çamaşırlarıyla sokağa çıktı

Bir süredir bulunduğu sosyal medya paylaşımları nedeniyle ruh sağlığı konusunda hayranlarını endişelendiren Britney Spears, kaldığı otelden çıplak olarak üzerine sadece battaniye sarılı bir şekilde çıkarıldı. Bir ambulansın otel önünde bekletildiği olaylı gecenin ardından Spears'ın sinir krizi geçirdiği öne sürüldü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Uzun yıllar boyunca ‘popun prensesi' olarak anılan ve daha çocuk yaşta kameraların önüne geçen, genç yaşta çıkardığı albümle bir anda dünya çapında şöhreti yakalayan , başarılarla dolu bir kariyer yaptı.

Ünlü şarkıcının kaldığı otelde sinir krizi geçirdiği ve ortalığı birbirine kattığı iddia edildi. Spears'ın otelde yeni arkadaşı olduğu söylenen ve sonradan sabıkalı olduğu ortaya çıkan Paul Richard Soliz'le kavga ettiği söylendi.

BGUS_2907587_001

Çıkan arbedenin ardından otele polis ve ambulans çağrıldı, ünlü şarkıcı yanında Soliz'le birlikte otelin kapısında, üzerinde iç çamaşırları ve üstüne sardığı battaniyeyle etrafına şaşkın bakışlar atarken fotoğraflandı.

Bu görüntüler fanlarına şarkıcının 2008'deki çöküşünü anımsattı ve fanları endişelendirdi.

BGUS_2907587_004

Burkulmuş ve epeyce şişmiş ayak bileğinin fotoğrafını paylaşan Britney sinir krizi geçirdiği iddialarını reddetti. Otel odasında zıplarken düşüp ayağını burktuğunu iddia eden ünlü şarkıcı sağlık ekiplerinin odasına yasal olmayan bir şekilde daldığını söyledi.

BGUS_2907587_008

Britney Spears kaldığı otelde sinir krizi geçirdi! İç çamaşırlarıyla sokağa çıktı