Bestemsu Özdemir’den estetik açıklaması: ‘Sadece dişlerimi…’

Now ekranlarında yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde canlandırdığı 'Yasemin' karakteriyle beğeni toplayan Bestemsu Özdemir, yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekiyor. Özdemir şimdi de estetik açıklamasıyla gündeme geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un başrollerini paylaştığı dizisinde canlandırdığı Yasemin karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir son olarak estetik açıklamasıyla gündem oldu.

Yıllar içindeki değişimiyle sık sık dikkat çeken Bestemsu Özdemir “Ben estetiğe ihtiyaç duymadım çünkü oyuncuyum. Mimiksiz oyuncu olmak bana biraz garip geliyor” dedi.

BESTEMSU 3

Mynet'in haberine göre; daha önce yüzlerce kez estetikli olduğunu reddeden Bestemsu Özdemir'in “ihtiyaç duymadım” açıklaması sosyal medyanın diline düştü.

Bestemsu Özdemir daha önce de hakkında çıkan estetik iddialarına sinirlenmiş ve “Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden bir tık öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup, ‘Estetik yaptırdı' demeleri komik. Şu an 32 yaşındayım çünkü yüzüm değişiyor. Annem ortada ona benziyorum. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım” diye konuşmuştu.

bestemsu 2

Bestemsu Özdemir’den estetik açıklaması: ‘Sadece dişlerimi…’