Bella Hadid’in estetik itirafları: güzelliğin ardındaki hikaye

Estetik cerrah Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak hesaplamalar ile Bella Hadid'i dünyanın en güzel kadını olarak ilan etti. Bella Hadid'in bu haberden sonra estetiksiz hali ise olay oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

De Silva, Hadid'in yüz hatlarının altın orana %94.35 oranında uyduğunu ve bu sayede açıdan en kusursuz yüze sahip olduğunu belirtti.

Hadid'in gözleri, kaşları, burnu, dudakları, çenesi ve kulakları altın orana en yakın oranlarda olduğu için estetik açıdan kusursuz bir yüze sahip olduğu söylendi. Ancak bir detay eksik kaldı.

ESTETİK İTİRAFI

Güzel model aslında oldukça estetikli çıktı. Hadid,14 yaşında burun estetiği yaptırdığını ve pişman olduğunu geçtiğimiz yıl açıklamıştı.

'in eski hali gündem oldu. Hadid daha önce “İnsanlar, güzelliğim için birçok estetik operasyon geçirdiğimi düşünüyor ama istersen bunun doğru olmadığını anlamak için yüzümü tarayabiliriz. Dudaklarıma dolgu yaptırmaktan çok korkuyorum, yüzümün dağılmasını istemiyorum. Burnumun ve çenemin daha iyi görünmesi için kontür uygulaması yapıyorum. İnsanların doğru kontür tekniklerini bilmesi hayat kurtarıcı” demişti.

Bella Hadid’in estetik itirafları: güzelliğin ardındaki hikaye