Bade İşçil’den güzellik itirafı: ‘Arkadaşlıklarımda eşlerinden, sevgililerinden…’

Ünlü oyuncu Bade İşçil, Ahmet Mümtaz Taylan'ın Empati programına konuk oldu. İşçil'in programda Taylan'ın sorularına verdiği samimi cevaplar dikkat çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Türkiye'nin Barbie'si olarak anılan Bade İşçil, 'ın programına konuk oldu.

“Ezel”, “Ufak Tefek Cinayetler” ve “Aşk 101” gibi yapımlarda izlediğimiz İşçil'in adı iş insanı Saadettin Saran ile anılıyor.

Ünlü isim programda, yaşanmış gerçek hikayelerle empati kurarken, kendi hayatına dair de Taylan'ın sorularını yanıtladı. Taylan'ın güzellik ile ilgili sorusuna cevap veren İşçil şu ifadeleri kullandı:

“Varlık sebebim güzel olmak değil, öyle yaşamıyorum… Bir yere kadar takıldığım noktalar oldu, kızlarla arkadaşlıklarımda eşlerinden; yani sevgililerinden kıskandıkları zamanlar oldu lise zamanlarında.. Anlamsız buluyordum, kendini soyutluyorsun, kız arkadaşlarından daha çok arkadaşlarla geçinebiliyordum çünkü daha düz mantık, ‘ay o tehlike, şöyle baktı' diye bile yorumluyorlardı çünkü, etraflarında olursam tehlike yaratabilirim gibi görüşmelerine çağırmazlardı, dışlandığımı hissederdim. Güzellik işte burada sorun… Empati kurarken kendimi düşündüm…”