q Azra Akın ikinci kez anne oldu… Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi – İlk Baskı

Azra Akın ikinci kez anne oldu… Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi

Atakan Koru ile 2017 yılında hayatını birleştiren 2002 Miss World'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın Azra Akın, 2018 yılında da oğulları Demir'i kucağına almıştı. İkinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan çift bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

2002 yılında hem Türkiye güzeli hem de Miss World'de Dünya Güzeli unvanına layık görülen , 2017 yılında Atakan Koru ile evlendi. Azra Akın, oğulları Demir'in ardından ikinci bebeklerini de kucağına aldı. Azra Akın minik bebekleri ile çekilen karesini sosyal medya hesabından hesabından paylaştı.

Ünlü güzel hamilelik haberini, “Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim” sözleriyle duyurmuştu.

2018 yılında oğulları Demir'i kucağına alan çift bu kez kız evlat sahibi oldu. Azra Akın, bebeğine Arya ismini verdiklerini açıkladı. Akın paylaşımında, “14 Nisan Pazar günü Demir'e bir kız kardeş geldi. Bize de çok güzel bir sürpriz oldu. İsmi Arya” ifadelerini kullandı.

Azra Akın ikinci kez anne oldu… Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi