Arzu Doğan boşanma sebebi olarak gösterdi! Nihat Doğan hakkında skandal itiraf

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan'ın karısı İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar) boşanma kararına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü şarkıcı ve eşi , 2022 Ağustos ayında evlenmişti. Doğan, kısa süre sonra Amin Badıkan adını verdiği oğlunu kucağına alarak ilk kez babalık duygusunu tattı.

Ünlü çiftten kötü haber geldi. Nihat Doğan ve Arzu Doğan, kararı aldı. Boşanma nedeni ise ‘kıskançlık krizi' olarak gösterildi.

Ancak Arzu Doğan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla ayrılığın nedeninin bambaşka olduğunu açıkladı. Arzu Doğan, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada “Evet arkadaşlar, ayrılma nedenimiz budur: 4 yıl bir ilişkimiz oldu, 2 yıl sevgiliydik… Nihat Doğan hep çocuk istedi, sonra evlenmeye karar verdik. Evlendikten sonra çok şey ortaya çıkmaya başladı” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasının devamında “Yuvamı kurtarmak için sürekli kendimi kandırıyordum ama bir süre sonra birçok şeyden şüphelenmeye başladım” diyen Doğan, şöyle devam etti: “Eşimin telefonunu alıp araştırmaya başladım. Hiç beklemediğim şeyler gördüm. Birçok kadınla ilişkisi var. Ve bu ilişkiyi sonlandırmaya karar verdim.

Nihat Doğan'dan boşanma kararı alan Arzu Doğan'dan çok konuşulacak itiraflar

Arzu Doğan boşanma sebebi olarak gösterdi! Nihat Doğan hakkında skandal itiraf