Anya Taylor-Joy üstsüz pozlarla dikkat çekti

Ünlü oyuncu Anya Taylor-Joy, Mad Max rolü için saçlarını kısa kestirdiği için heyecanlandığını açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Vogue Avustralya'nın haziran sayısı için üstsüz poz veren 28 yaşındaki ünlü oyuncu, pozlarıyla dikkat çekti.

Cuma günü gösterime giren son filmi “Furiosa: A Mad Max Saga”daki Furiosa rolü için neredeyse kafasını kazıtan Taylor-Joy, “bunu tüm hayatı boyunca yapmak istediğini” söyledi.

Oyuncu, saçını tamamen kazıtmak konusunda istekliydi ancak filmin yönetmeni George Miller buna gerek olmadığını söyledi.

Filmdeki rol arkadaşı Chris Hemsworth ile dergi için röportaj yapan ünlü oyuncuya, Hemsworth, “Kafanı tıraş etmeye hazırdın ama George izin vermedi mi?” dedi. Taylor-Joy ise herkesi aradığını ve “Dinle, kel olacağım ve harika olacak” şeklinde heyecanını paylaştığını söyledi. Ancak, sonra yönetmen Miller'ın, oyuncuyu gördüğünde, “Ah, çok güzel. Kesemiyoruz.” yorumuyla üzüldüğünü belirtti.

Rolü hakkında da konuşan Taylor-Joy, “kadınsı öfke için savaşma konusunda bir miktar ün kazandığını” söyledi. Şiddeti teşvik etmediğini ancak “Mad Max: Fury Road”un öncülü olarak çekilen filmdeki rolünün onda bir tür öfkenin kilidini açtığını ekledi.

Ünlü oyuncu, “Bunu nasıl söylerim? Kadınsı öfke için mücadele etme konusunda biraz ün kazandım ki bu garip bir şey çünkü şiddeti teşvik etmiyorum – ama kadınların insan olarak görülmesini destekliyorum. Her zaman zarif ve dağınık olmayan tepkilerimiz olabilir” diye ekledi.

Taylor-Joy, Charlize Theron'un “Mad Max: Fury Road”da canlandırdığı savaşçının başlangıç hikayesi olan “Furiosa: A Mad Max Saga”da başrolü üstleniyor ve bunun kariyerinde büyük bir sıçrama getirmesi bekleniyor.

Anya Taylor-Joy üstsüz pozlarla dikkat çekti