Aleyna Tilki sektöre küfür etti! ‘Benim ölmemi istiyorlar’

Şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla konserlerinin iptal edilmesine tepki gösterdi. Sektördeki güçlü ve önde gelen şarkıcıların kendisine engel olduğunu ifade ederken sesinin titremesine engel olamadı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü şarkıcı , sosyal medya hesabından paylaştığı videoda sahnelere çıkışının engellendiğini ve konserlerinin iptal edildiğini açıkladı. Tepkisini sert bir şekilde ifade eden Tilki, sesinin titrediği videoda sinkaflı küfür de etti.

X hesabından video paylaşan şarkıcı konserlerinin iptal etmesinden yakındı.

Aleyna Tilki'nin videoda kendini şu ifadelerle açıkladı:

Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar.

Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah'ıma şikayet ediyorum. Şu anda yüz yüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık.

“TACİZE UĞRADIĞIM YERLERDE…”

Genç şarkıcı, tacize uğradığı mekanlarda sahneye çıkmasının dayatıldığını ve istediği mekanlarda da sahne almasının engellendiğini açıkladı.

Tilki, şarkı söylemeyi çok özlediğini belirterek şunları da söyledi:

İş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi? Benim ölmemi istiyorlar. Gerçekten yok olmamı istiyorlar. Benim zamanında tacize uğradığım psikolojimin bozulduğu yerlerde tekrar çıkmamı istiyorlar. Kendimi ifade edebileceğim sahnelere çıkmama izin vermiyorlar. Organizasyonları onlar yapıyor. İstemiyorlar. Çünkü sektörü domine eden ve yaklaşık 20-30 yıldır beraber çalıştıkları insanın sözünden çıkamıyorlar. Benim moralimi bozacak mekanlara yazmaya çalışıyorlar. Ben de o mekanlara çıkamıyorum. Şarkı söylemeyi özledim ve bu özlemi gideremediğim için gerçekten hepsinin a… koyayım.

Aleyna Tilki sektöre küfür etti! ‘Benim ölmemi istiyorlar’