Ahmet Kural Murat Cemcir hakkında ilk kez açıklama yaptı: ‘Kırgınlık dönemi geçiriyoruz’

Oyuncu Ahmet Kural, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Ahmet Kural, yıllarca beraber çalıştığı ve ikili olarak adlarının anıldığı Murat Cemcir ile kırgın olduklarını itiraf etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Oyuncu , Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programında bir süredir küs oldukları iddia edilen ve düğününe dahi gelmeyen oyuncu ile ilgili soruları yanıtladı.

Avukat Çağla Gizem Şahin ile nikah masasına oturan ve şimdilerde bebek bekleyen oyuncu Ahmet Kural, doğacak bebeğinden bahsederken bir süredir küs olduğu eski dostu Murat Cemcir ile birbirlerine kırgın olduklarını söyledi.

“ONUN EMEĞİ BENDE ÇOKTUR”

Kural, “Murat Cemcir ile küs müsün?” sorusuna “Birbirimize uzun bir süredir kırgınız. Niyesi de yok. Niyesinin her zaman bizde kalmasını isteriz. Düşman değiliz, birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun emeği bende çoktur, benim de emeğim onda çoktur. Şu an bir kırgınlık dönemi geçiriyoruz. Arkadaşlık ve dostluklar arasında olur böyle şeyler” cevabını verdi.

“DAVETİYEYİ MESAJLA ATTIĞIM İÇİN CEVAP VERMEDİ”

Başarılı oyuncu, Cemcir'i düğününe mesaj göndererek çağırdığı için gelmediği iddiasıyla ilgili de “Konuşmadığımız için davetiyeyi mesajla gönderdim. O da cevap yazmadı. Kırılmış bana. Durumumuza üzülüyorum, biz bu yola beraber çıktık. Bir anda küsüp gitmek, tavır yapmak kolay değildir. Hiç kimse nankörlük yapmasın bence. Bizler başarılı, iyi insanlardık. Maalesef şu an birbirimize kırgınız. Günün birinde barışılır, konuşulur. Biz düşman olacak insanlar değiliz. Nankör değiliz. Ben kimseye kapımı kapatmam. O zaten benim büyüğümdür. Bu anlaşmazlıklar geçer” dedi.

Eşinin hamileliğiyle ilgili konuşan Kural, şu ifadeleri kullandı:

Eşim 5 aylık hamile. Erkek bebek bekliyoruz. İnşallah sağlıklı ve sıhhatli şekilde doğar. Allah inşallah bir kız çocuğu da nasip eder. Şimdilerde bunun heyecanını yaşıyoruz. Daha doğmadan acayip bir heyecan var. Kalabalık bir aile hayalimiz var. 2. çocuk olur ama 3. çocuk için nasip diyelim. Kesin değil ama Kemal adını çok istiyoruz. Ailemizde Kemal yok, biz Mustafa Kemal'den dolayı istedik.

“1,5 AY YÜRÜYEMEDİM”

Kural, geçirdiği bir rahatsızlıktan da söz etti, “Omuriliğimden iyi huylu bir tümör aldırdım. Sırt ağrısıyla gittim sonra böyle bir sıkıntı çıktı. Parça alındı şu an çok iyiyim, atlattım. Ameliyattan sonra sağ bacağımda bir sıkıntı oldu ve1,5 ay yürüyemedim. Her gün halime şükrettim” dedi.

Ahmet Kural Murat Cemcir hakkında ilk kez açıklama yaptı: ‘Kırgınlık dönemi geçiriyoruz’