Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye sert uyarı: ’50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala?

Survivor All Star yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. 2 Nisan Salı akşamı 74. bölümü yayınlanan yarışmaya; Atakan-Poyraz kavgası ve akabinde konseyde Acun Ilıcalı'nın Yunus Emre'ye kızması damga vurdu. İşte Survivor All Star son bölümde yaşananlar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

2 Nisan akşamı 74. bölümü yayınlanan Survivor’da; haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı.

‘CEZASINI BEN VERECEĞİM’

Geriden gelip dokunulmazlığı ve ödül oyununu kazanan oyun sonunda; “Oooo Poyraz” diye sevinmeleri iki takım arasında gerginliğe sebep oldu.

Poyraz, karşı takıma küfürlü sözler sarf edince Avatar Atakan da sinirlendi. Atakan, Poyraz için “Cezasını siz vermezseniz, ben vereceğim” derken; Yunus Emre’nin olaya gülerek dahil olması ve kötü sözler söylemesi Seda’nın isyan etmesine sebep oldu.

 

ACUN ILICALI’DANYUNUS EMRE’YE SERT TEPKİ

Konseyde Acun Ilıcalı, Hakan’a olay sırasındaki yorumu sebebiyle uyarı alırken, Yunus Emre’ye ayrı bir parantez açacağını söyledi.

Ilıcalı “Ben uslanmam diyorsun, ben düzelmem diyorsun. Hep beraber şükredelim ya ‘Yunus Emre bize dalmadı’ diye. Sana ayrı bir parantez açacağım” dedi.

Önce Seda’ya laf atan Yunus Emre, ardından o konuşurken gülüp “Acun ağabey ben çıksam mı? Dinlemek istemiyorum bu kadını” dedi.

Seda, gerginlik sırasında Yunus Emre’nin sözleriyle onu uyardığını ifade edince; Yunus Emre gülerek  “Ben ne demişim? Hep bir ağızdan söyleyin” dedi

‘BUNU BANA YEDİREMEZSİNİZ’

Sinirlenen Acun Ilıcalı ise “Sen kendini nerede zannediyorsun? Karşılıklı konuşmayın, sus Yunus Emre” dedi.

Ardından da Ilıcalı, “Seda sana ya da annene küfür etmedi” deyince; Yunus Emre cevap  “Ben ne dediğini duydum, bunu da bana yediremezsin” dedi.

‘SENİN İFLAH OLMA ŞANSIN SIFIR’

Konsey sonunda iyice sinirlenen  Acun Ilıcalı, “Ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, senin düzelme şansın sıfır. Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi? Biz aylardır bu davranışlarına katlanmak zorunda mıyız? Sana söyleyeyim ben, sağlıklı davranmıyorsun. Seda’nın isyanı sonrası neler dediğini hatırlıyor musun? Biz maalesef hepsini duyduk” dedi.

‘DÜELLO OLACAĞINI ZANNETMİYORUM ‘

Önce Poyraz’a kırmızı takım üyelerine ettiği küfür sebebiyle 2 ödülden men cezası veren Ilıcalı, Yunus Emre’ye de “Cezan bitmeden yeni ceza veriyoruz. Bu nasıl iş anlamadım? Allah yardımcımız olsun. Şu Survivor’dan ne şekilde ayrılacaksın çok merak ediyorum. Ama düello olacağını zannetmiyorum” diyerek onun da 2 ödülden yararlanamayacağını söyledi.

 3. ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi takımın oylaması sonrası Poyraz, Sercan’a verdiği düello sözünü tutarak, haftanın 3. eleme adayı oldu.

 

Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye sert uyarı: ’50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala?