Ablası paylaştı! Kardeşlerim’in Doruk’u Onur Seyit Yaran hakkında şoke eden iddialar

Kardeşlerim dizisiyle tanınan oyuncu ve eski model Onur Seyit Yaran, ablası tarafından akılalmaz iddialarla gündeme geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

dizisinde hayat verdiği ‘Doruk' karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran hakkında, öz ablası tarafından şoke eden iddialar ortaya atıldı.

En son Şevval Sam ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı erken final yapan Yan Oda dizisinde rol almıştı.

Onur Seyit Yaran'ın ablası çektiği videolarla gündeme bomba gibi düştü.

Onur Seyit Yaran'ın öz ablası peş peşe paylaştığı videolarda kardeşinin kendisine, eşine ve anne babasına psikolojik taciz uyguladığını dile getirdi.

Günlerdir kardeşim tarafından tacize uğruyorum” diyen abla, gözyaşları içinde “Senin doğmamış çocuğunu, kocanı… diyerek küfürler ediyor, silahlar gösteriyor bize, sizi öldürürüm diyor” açıklamasında bulundu.

ABLASI 0

Ardından, “Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran'dır kamuoyuna sesleniyorum” diye bağıran abla, “Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş” ifadelerini kullandı.

Kan donduran bu iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırırken birkaç saat önce gözyaşları içinde korkunç iddialarda bulunan ablanın hesabından bir anda özür mesajı paylaşıldı.

Olayları çarpıtarak anlattığını söyleyen Onur Seyit Yaran'ın ablası yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için özür diledi.

ablası 1

ÜNLÜ OYUNCUDAN AÇIKLAMA GELDİ

Onur Seyit Yaran'dan da konuya dair açıklama gecikmedi. Ablasının psikolojik tedavi gördüğünü belirten Yaran, söylenenlerin doğru olmadığını ima etti ve kendisine dair hukuksal bir süreç başlatmayacağını söyledi.

ablası 2

onur seyit yaran

Ablası paylaştı! Kardeşlerim’in Doruk’u Onur Seyit Yaran hakkında şoke eden iddialar