6 kilo yağ aldırdı 11 kilo verdi! Demet Akalın sahne tarzıyla dikkat çekti

Her açıklaması, her giydiği ve her söylediği gündem olan Demet Akalın son günlerde verdiği kilolar ile dikkat çekiyor. Bayramda sırf kilo vermek için çalışmadığını söyleyen Akalın, liposuction yaptırarak fazla kilolarından kurtulduğunu açıklamıştı. Son haliyle sahne alan ünlü isim yine gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Sosyal medya paylaşımları, açıklamaları ve iddialı sahne tarzı ile sık sık adından söz ettiren son dönemde verdiği kilolar ve yaptığı imaj değişikliğiyle gündemde.

Akalın, mide ameliyatı olmadığını ve yağ aldırdığını söyleyerek, “Doktorum 6 kilo yağ aldı. Şimdiye dek 11 kilo verdim, daha da vereceğim. Diyet de yapıyorum. Hedefim 10 sene önceki kıyafetlere girebilmek” demişti.

Verdiği kiloları her fırsatta göstermeye çalışan Akalın saçlarını da sarıya boyatmış ve eski günlerine dönmeye karar vermişti.

demet 2

SAHNE TARZINA YORUM YAĞDI

Ünlü şarkıcı son olarak verdiği konser ile gündem oldu. Spor bir kombin ile sahne alan Akalın'ın bu tarzı hiç beğenilmedi. Ünlü isme sosyal medyada; ‘Ne yapsa olmuyor', ‘Bir giyinmeyi öğrenemedi', ‘Fazla kilosu hâlâ var' gibi yorumlar yapıldı.

demet 1

6 kilo yağ aldırdı 11 kilo verdi! Demet Akalın sahne tarzıyla dikkat çekti