37 kiloya düşünce tahliye edilmişti… Nihal Candan hakkında skandal iddia

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla 5.5 ay önce tutuklanan kardeşlerden Nihal Candan'ın anoreksiya yani bilinen adıyla yemek yememe hastalığına yakalanıp 37 kiloya kadar düşmüştü. Sağlık sorunları yüzünden tahliye edildikten sonra kuaföre giden Candan'ın bu sefer de dudak dolgusu yaptırdığı ve kuaför kuaför gezdiği iddia edildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Candan kardeşlerden 'ın tahliyesi tartışmalara yol açmıştı.

teşhisiyle tahliye edilmesinden sonra ilk günü ailesiyle geçirdiğini anlatan Nihal Candan, ikinci günde sokağa çıkmış ardından soluğu kuaförde almıştı.

Tahliyesi sonrası tüm tepkileri üzerine toplayan Nihal cephesine kötü haber de gelmişti. Gazeteci Emrullah Erdinç'in haberine göre; Nihal sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmesine müşteki avukatları itiraz etmişti.

İtirazların kabul edilmesi durumunda yeniden cezaevine dönme ihtimali olan Nihal Candan yepyeni iddialarla gündeme geldi.

NİHAL2

Sosyal medyada ünlü ismin tahliye olduktan sonra Nişantaşı ve kuaförlerde fellik fellik gezdiği iddia edildi. Candan'ın dudağına dolgu yaptırdığı ise başka bir iddiaydı. Sosyal medyada Candan, hakkında şu ifadeler kullanıldı:

“Hani bu 35 kiloya düştüğü için tahliye ettiğiniz kadın Nihal Candan… Hasta, cezaevinde kalamaz diyen sayın savcı? Baksın fellik fellik geziyor. Kuaför, Nişantaşı taksilerde…”

NİHALSON

37 kiloya düşünce tahliye edilmişti… Nihal Candan hakkında skandal iddia