Star Wars: A New Hope” filmi, Dünya Star Wars Günü’nde Zorlu PSM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu

Tüm dünyada Star Wars Günü olarak kutlanan 4 Mayıs’ta İstanbul çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. STAR WARS: A NEW HOPE IN CONCERT etkinliğinde, Zorlu PSM’de 4 bin Star Wars hayranı muhteşem bir şova tanıklık etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'den yapılan açıklamaya göre, Piu Entertainment tarafından düzenlenen “: A New Hope in Concert” etkinliğini iki ayrı gösterimde 4 bin kişi izledi.

Star Wars dünyasının müziklerini besteleyen, “En İyi Orijinal Müzik Dalı”nda Oscar Ödülü kazanan usta besteci John Williams yönetimindeki İstanbul Film Orkestrası, özel efektler ve müziklerle büyük ekranda gösterilen ve Star Wars evreninin ilk filmi “Yeni Bir Umut”a (A New Hope) eşlik etti.

Unutulmaz hikayesi, dünya ve popüler kültür tarihine geçen karakterleriyle 45 yıl önceki ilk gösteriminden bu yana dünyanın her tarafında büyük bir hayran kitlesi oluşturan filmin canlı orkestra eşliğindeki gösterimi izleyenlere farklı bir deneyim yaşattı.

Organizasyonda ayrıca performansların yanı sıra etkinlik alanında özel stantlar ve sürprizler de konukları karşıladı. Disney+ standında Star Wars evrenine ait koleksiyon parçaları sergilendi. Katılımcılar gerçek boyutlu Stormtrooper'lar ile fotoğraflar çekilme imkanına sahip oldu

 

Star Wars: A New Hope” filmi, Dünya Star Wars Günü’nde Zorlu PSM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu