Tuzla’da gasp teşebbüste kaldı; çantayı alamadılar havaya ateş açıp kaçtılar

Tuzla'da kimliği belirsiz 3 kişi, içinde 2 milyon lira bulunan çantasıyla döviz bürosuna girmek üzere yürüyen kişiyi gasp etmeye çalıştı. Vatandaşın çantasını almayı başaramayan şüpheliler kaçarken havaya ateş etti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Olay dün saat 18.00 sıralarında, 'da meydana geldi. İddiaya göre; çantasındaki 2 milyon lira ile döviz bürosuna girmek üzere yürüyen kişinin arkasından kimliği belirsiz 3 kişi yaklaştı. Şüphelilerden biri, vatandaşa omuz atarak yere düşürdü ardından elindeki çantayı etmeye çalıştı. Çantayı almayı başaramayan şüphelilerden biri elindeki silahla havaya ateş etti. Şüpheliler olay yerinden kaçarken ihbar üzerine bölgeye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını incelemeye alarak şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Tuzlada gasp teşebbüste kaldı; çantayı alamadılar havaya ateş açıp kaçtılar

Gürültüleri duyan Murat Can, “Dün bir sesi duyduk. Ses üzerine o tarafa doğru koştuk. Baktığımda bir gasp olayı olmuş. Orada 3-4 kişinin saldırısına uğramış. Bunlar tekrar arabalarına binip kaçmış. Ama kim olduklarını tespit edemedik. Bildiğimiz kadarıyla parayı alamamışlar. Arkadaşla görüştüm, dedi ki parayı alamadıkları için havaya ateş ettiler ondan sonra kaçtılar dediler” dedi.

Tuzlada gasp teşebbüste kaldı; çantayı alamadılar havaya ateş açıp kaçtılar

Tuzla’da gasp teşebbüste kaldı; çantayı alamadılar havaya ateş açıp kaçtılar